Звернення президента застаріло в момент оприлюднення

янукович і камінІнтерв’ю президента чотирьом «провідним телеканалам» виявилось не адекватним і застарілим щодо реальної політичної і соціально-економічної ситуації в країні. Він не розуміє, що не підписання Угоди з ЄС вже не є головною причиною масових протестів. Люди обурені ним персонально та владою в цілому. Самодержавні повноваження концентрують відповідальність на самодержці. Йому ні на кого її перекласти. Він налаштував проти себе усю Україну, ЄС, США та Росію. Це політична безвихідь особисто для нього.

Віктор Янукович цього трагічно не розуміє. Не розуміє настільки, що відбуває з візитом до Китаю. Втеча від відповідальності, для голови держави, можлива лише з добровільною відставкою. Міркування про можливість одночасного діалогу з ЄС та Росією особисто для нього, свідчать про незнання Януковичем ситуації.

Так само, як і погрози покарати мітингувальників. Як і загальні слова про мир, добробут і демократію та заклик про допомогу Господа Бога. Як і інтер’єр затишного межигірського кабінету з кріслом біля каміну, на тлі кадрів звірячого побиття людей беркутом на вулицях та майданах – лише примножують ненависть та зневагу до влади.

Це інтерв’ю є політичною та етичною помилкою.

Президент добровільно звільняє поле для опозиційних сил. Чи скористаються вони цим?  Наразі виглядає так, що і парламентські опозиціонери уникають відповідальності. Суспільство мусить їм допомогти позбутися угодовства.

Он-лайн трансляція з Майдану

Comments are closed.