Заява Громадянської Експертної Групи

В умовах, коли влада розв’язала війну проти народу, утворено  Громадянську Експертну Групу, яка працює над шляхами виходу з суспільної кризи для добрих людей та над перспективами посткризової громадянської  України.

 

Заява Громадянської Експертної Групи

11 грудня 2013. Київ

 

Ми звертаємося до тих, хто змушений служити або співпрацювати з владою: урядовців, депутатів, державних та муніципальних службовців, правоохоронців, ректорів ВНЗ, представників бізнесу, членів Партії  регіонів.

Країну поставлено в умови відкритого силового  конфлікту. Ті, кому ви служите, вас не захистять. Завтра вони втечуть за кордон, а ви залишитеся серед нас.

Закликаємо вас визначитися, з ким ви, з Добром чи Злом. В іншому разі ви втратите право на  громадянську амністію українського суспільства.

Пропонуємо вам до початку Народного Віча у неділю 15 грудня зробити свій вибір і публічно оголосити про це, як це вже зробили деякі правоохоронці, дипломати та  народні депутати.

Міліціонер – поклади щит! Член Партії регіонів – вийди з партії! Чиновник та бізнесмен – відмежуйтеся від злочинних дій влади!

Тільки тоді люди зможуть пробачити вас!

Громадянська Експертна Група:

Підписи під зверненням:

1) Березюк Олег

2) Бондарчук Сергій

3) Брати Капранови

4) Жадан Сергій

5) Жеребецький Євген

6) Квіт Сергій

7) Курков Андрій

8) Лановий Володимир

9) Лужецький Ростислав

10) Матвієнко Костянтин

11) Небоженко Віктор

12) Неживенко Оксана

13) Ніцой Андрій

14) Огризко Володимир

15) Портников Віталій

16) Рябенко Петро

17) Савченко Олександр

та інші.

Comments are closed.