Симптоми короткого віку

imagesCA3242WWНапередодні виборів президент обіцяв коаліцію вже у понеділок-вівторок. Тоді у середу надвечір екстрено оприлюднив проект коаліційної угоди, хоча перші збори його майбутньої фракції відбулися лише у п’ятницю. Більшість обраних від БПП депутатів, опинилися перед фактом того, хто їхньою думкою щодо змісту угоди ніхто не цікавився, не згадуючи вже про офіційне рішення фракції виступити з Угодою, як із пропозицією до партнерів у майбутній коаліції.

Прем’єр запропонував альтернативний варіант проекту угоди, теж не обтяжуючи себе формальним затвердженням документу майбутньою фракцією.

Тим часом новоспечений політик «президентського призову» Мустафа Найєм виступив із безвідповідальною і некомпетентною заявою про неможливість прожити у Києві на 5000 грн. (Більшість киян реально живуть на менші гроші, часто при цьому утримуючи дітей, пристарілих батьків, допомагаючи АТО…). Теж сказала і перший номер списку бронзового призера парламентських перегонів – партії Самопоміч – Ганна Гопко. Вона ж твердить, «що третього Майдану не треба».

Партія Воля заявила, що невдоволена результатами співпраці з партією Самопоміч і піде на місцеві вибори самостійно.

(Такий вчинок проілюструємо старезним дитячим анекдотом:

Зустрічає скорпіон на березі річки черепаху.

– Перевези мене, – каже до неї, – на той берег.

– Ні, – каже черепаха. – Я тебе перевезу, а ти мене у голівоньку вкусиш, я й помру.

– Ну, що ти! Не вкушу! Чесне-чеснісіньке даю тобі слово. Перевези, будь ласочка!!

– Добре сідай…

Перевезла. Вкусив скорпіон у голову черепаху. Помирає вона, та й каже до нього:

– Ти ж обіцявся!!!

А скорпіон весело бігає берегом і викрикує:

– Ось таке я гімно! Ось таке я гімно!!!)

Завіз Садовий до парламенту депутатів від Волі своїм ресурсом, і матиме тепер прямого конкурента на місцевих виборах. Ото не було чого «молоді обличчя» до списку записувати, бо «таке вони гімно».

Перелічені симптоми свідчать про недовгий вік цього парламенту, ну бо до Ради пройшло багацько професійно непридатних політиків. На зовнішні загрози президент просто припинив реагувати. Його мирний план пішов коту під хвіст. Час формувати громадський порядок денний для країни. Починаючи із нового проекту Конституції. Толокою на Майдані допомогти його прийняти цій Раді, а тоді братися до виборів нового парламенту і президента.

Comments are closed.