Річниця Майдану – День Свободи

tsn.uaЗавтра виповниться 9 років з дня, коли у Києві постав Майдан. Протягом доби 22 листопада 2004 року центр Києва перетворився на велелюдне людське море, якому судилося здивувати світ.

Ідеалізм Майдану переміг прагматичних та зорганізованих політичних технологів – фальсифікаторів, брехунів та маніпуляторів, показавши суспільствам пострадянських країн спосіб мирної, ненасильницької перемоги любові над ненавистю. Майдан перелякав собою учасників пострадянського “самодержавного інтернаціоналу”, які по сьогодні не можуть оговтатися від нього.

Майдан закарбувався у “генетичному коді” нинішньої української влади, яка всі свої дії мусить співставляти з імовірністтю його повторення. Страх Майдану є головним чинником перебування у неволі Юлії Тимошенко.

Якби у четвертому році не сталося б Майдану, то наше суспільство було б іншим – гіршим. Попри колосальне розчарування роками президентства Віктора Ющенка, булаву якому вручив Майдан, українське суспільство і сьогодні демонструє зрілість та відповідальність за власне – європейське майбутнє.

Завтра, у День Свободи, о 18 годині до президентської адміністрації на вулиці Банковій учасники громадянської кампанії “Євронаступ” передадуть мільйон підписів українських громадян на підтримку всенародного європейського вибору України. О 19.00 почнеться відзначення річниці Майдану на Майдані. Приходьмо!

Вже не Банкова “банкує” у поступі України до Європи. За стернового Майдан!

Ця стаття на “УП”

Дуже дякую тим, хто відгукнувся і вже прийшов.

Он-лайн трансляція на сайті “Радіо Свобода”

Comments are closed.