Київська міська влада безсоромна у своїй бездіяльності

imagesCA3KJ2C7Коли стояв Майдан у четвертому році, то місто, купно зі своєю владою — Київрадою передусім — було на його боці. Тепер легітимної ради нема, а намісник втік з робочого місця на Печерськ.

Неможливо собі уявити, щоб під час помаранчевого Майдану влада вкрала б у киян та приїжджих дві-три станції метрополітену. А нині— «заміновано», бачте. А як по замінованих станціях взагалі можна дозволити проходження повних пасажирами поїздів?

Міська влада не допомагає протестувальникам, але створює юридичні підстави для каральних операцій залякування щодо них. Йолку їм, бачте, замандюрилося ставити. То для цього людей слід було жорстоко побити?

Навіть стаціонарну озвучувальну апаратуру на Хрещатику не вмикають для Майдану. Проте не забувають брехати, що затримка із введенням чергового тунелю то вина протестувальтників.

Відновлення самоврядування у Києві — законної міськради, міського голови, та міськвиконкому — це вже не добре побажання на майбутнє. Це актуальне політичне завдання на ближчий період посткризового часу.

Втім, ця  набуває ознак повсякчасної.

-1 Comments

  1. avatar Pravda

    Ну почему сразу “бездеятельности”? Они работают. Делают конечно совсем не то-что необходимо, но – “что-то делают” (с)

Comments are closed.