Дезертиство чиновників починається з інформаційних підрозділів

imagesCA6E2483Вже половину доби засобами масової інформації ширяться чутку про те, що у Сочі Віктор Янукович ніби підписав угоду про “здачу України у Росію”. Враховуючи напруженість політичної ситуації в Україні, може б Уряд, чи президентська прес-служба виступили б із роз’ясненнями?

Підписання угоди такого рівня завше є актом публічним. Текст документу так само не може бути таємницею. Зрештою, урода потребує ратифікації. Зволікання із спростуванням чутки про її підписання є ще одним свідченням вакууму влади. В них сьогодні мабуть законний вихідний. Субота, як ніяк.

Ще одна обставина потребує негайних роз’яснень. Йдеться про те, що ще у середу українська офіційна делегація не з’явилася на підписання угоди про постачання на природного газу до нашої країни через Словаччину. Зрозуміло, що віднедавна це інформацйне джерело є мутнуватим, але ж первинне посилання у ньому подане таким чином: “Источник: The Wall Street Journal”.

Інформаційні вихідні для нинішніх урядовців в Україні можуть перетворитися на відпустку, безстрокову та без виплати відпускних.

 

Ця стаття на “УП”

 

Comments are closed.