1 березня

Ті, хто в Україні звуться політиками, щодень демонструють власну неадекватність суспільству. У своєму лицемірстві вони вже обдурили самих себе, щиро вірячи, що те, чим вони займаються і становить самий зміст та цілі політичної діяльності.
Сьогодні, у перший день весни започатковую на цьому блозі рубрику «Щоденник українського політичного глупства».
Центральною подією цього дня є прес-конференція президента. Вона має усі шанси довго правити за взірець того, як не треба проводити прес-конференцій та, як не треба брати в них участі.
Президент виглядав непереконливо та суперечливо. Його вступна промова, що була покликана показати здобутки влади, направду продемонструвала відсутність у неї уявлень про реальний стан речей в країні. Чого варта лишень теза про розширення мережі перинатальних центрів водночас з ідеєю відновлення фельдшерсько-акушерських пунктів на селі. Або, заява про розгортання адміністративної реформи на тлі постійних змін у структурі виконавчої влади – ліквідуємо міністерство молоді, знову створюємо, мінфін – окремо, а міністерство доходів і зборів – окремо, так само, як міністерство економіки і промислової політики… Бодай поверхневого тесту на логіку ця промова не витримує.
Опозиція просто прийшла погаласувала на мітингу та й пішла собі.
Журналісти з грантоїдського руху «Стоп цензурі», замість ставити предметні запитання, вдягли маски з портретом гаранта. Як на мене, цим вони прагнули показати грантодавцям, що недарма живляться їхнім коштом. От де вже точно «дешево і сердито».
Театрально-постановочний характер української «політики» в усій оголеності своєї беззмістовності та симулятивності.

Гадав, що досить фіксувати одне глупство на день. Не виходить! Ось вже додався “казус Сергія Власенка“. Не минуло й тижня з дня домовленостей В. Януковича у Брюсселі про євоінтеграційни рух України, як вона усьому Світові демонструє власне правове дикунство.

А ще ситуація довкола Данилишина. Спочатку оголосили у міжнародний розшук, тоді констатували відсутність складу злочину, а людина вже притулок отримала у Чехії. Бодай би публічно вибачилися!

Comments are closed.